O nás

Jsme dva mladí cestovatelé, Anet a Jirka, co se po dokončení studia rozhodli strávit ještě pár měsíců na cestách po světě, než se usadí a začnou vést onen zodpovědný život. V době, kdy čtete tyto řádky, jsme už nějaký ten pátek sice zpátky v ČR, ale cestování je stále naší drogou.

Blog Kus Žvance vznikl za pochodu během našich cest na Novém Zélandu při vzácném dostatku signálu a elektřiny. Původním záměrem bylo prostřednictvím fotek a vyprávění informovat naše starostlivé maminky o tom, že stále žijeme a teple se oblékáme. Časem nám ale přišla škoda se o naše zážitky nepodělit i s kamarády, a tak jsme blog začali psát spíš jako inspiraci pro ostatní cestovatele. Na nedostatcích průběžně pracujeme. Pokud máme zrovna čas a chuť, dopisujeme povídání o našich dřívějších cestách. Budeme rádi za jakékoliv podněty a zároveň rádi poradíme, pokud budeme vědět. Klidně napište.

Vítejte na našem blogu, který byť byl původně založen pro gastro-účely, jistě dobře poslouží i jako cestovatelský zápisníček. Jestli se vám náš blog líbí, nejvíc nás potěšíte tím, když o něm povíte kamarádům a známým. Největší radost nám totiž udělá, když naše zápisky poslouží i ostatním - ať už pro pobavení, poučení nebo inspiraci.

Tak pojďte s námi ochutnat to nejlepší z našich cest!

Navštivte také naši facebookovou stránku, kde nás můžete kontaktovat. Budeme rádi za jakékoliv podněty a zároveň rádi poradíme.